א. ב. ניהול ואחזקה

ניהול וועד הבית

ניהול דירות ונכסים באילת

  על וועד הבית לגבות את מיסי הוועד ולשלם את ההוצאות בעבור הניקיון, המעלית (אם יש מעלית בבניין) חשמל וכיו"ב. המטלות הללו ואחרות, דורשות זמן ולפעמים כאשר בבניין יש סרבני תשלום נדרש גם ידע ונסיון. במקרים כאלה כמו גם אם קיימים סכסוכי שכנים בבניין גורם חיצוני שיבצע את מטלות הוועד עשוי להיות פתרון מצויין.

   גבייה, נקיון חדר מדרגות, טיפול בגינה, תשלום חשבונות - מטלות אלה ואחרות הנן פעולות שוטפות שמבצע המתחזק. פעולות אחרות שעשויות להופיע בחשמל בצנרת המים וכיו"ב ואשר דורשות התערבות בעלי מקצוע, המתחזק יעשה את התיאום לביצוע העבודה כולל גביה מיוחדת ע"פ הצורך.

   ככלל וועד בית שמנוהל ע"י אחד מבעלי הדירות שגר בבניין ועושה את מטלות הוועד בהתנדבות, גם אם יהיה פטור מתשלום מס הוועד, יכל בהחלט להיות פתרון טוב לניהול הביניין. במידה ואין הסכמה על בחירת מתנדב כזה או שאין מי שמוכן לקבל את התפקיד - במקרה זה נכון יהיה לפנות למתחזק חיצוני וכאן מוצע א. ב. ניהול ואחזקה לשירותכם.בית משותף כולל, בדרך כלל, דירות פרטיות שאחזקתן באחריות בעליהן ושטחים משותפים שאחריות אחזקם חלה על כל בעלי הדירות בבניין. . לפעמים יש בעייה בניהול השטחים המשותפים וכאן המקום להעזר ב- א. ב. ניהול ואחזקה.

א. ב. ניהול ואחזקה מתמחה בניהול ואחזקה של השטחים המשותפים בבניין.

פעילותנו כוללות: הסדרת ההיבט החוקי כולל הליך של אסיפת דיירים, וחתימות, גביית מס וועד, תשלום חשבונות, ביצוע אחזקה שוטפת כולל נקיון, החלפת מנורות, טיפול בגינה, טיפול בפיצוצי צנרת ועוד.

ליצירת קשר ניתן למלא פרטים ולשלוח:

שם פרטי:
שם משפחה:
דואר אי_מייל:
ארץ:
בבקשה כתוב מסר במקום המיועד להלן: